„Savitas stilius“ – tai vieta, kur gimsta originalūs, elegantiški, saviti rūbai!

Mokyklinės uniformos

Atnaujinta informacija: MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

  1. Nuo birželio mėn. Mokyklines uniformas (tamsiai mėlynus megztinius-džemperius, susagstomus megztinius, sportinius džemperius bei emblemas) galėsite patogiai užsakyti mūsų svetainėje el. parduotuvėje.
  2. Šiuo metu su mokyklomis organizuojame saugius uniformų užsakymus mokyklose. Dėl matavimų Jūsų mokykloje kviečiame kreiptis į mokyklos atsakingus atstovus.

  3. Atnaujintas uniformų užsakymų priėmimas mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Šiauliuose.

 


IŠSKIRTINĖ MOKYKLINĖ UNIFORMA - GAUKITE PASIŪLYMĄ SAVO MOKYKLAI!

Gamintojo kaina. Esame trikotažo gamybos įmonė, todėl galime pasiūlyti geriausią kainą už kokybę.

Platus modelių ir spalvų pasirinkimas. Siūlome modelius bet kurio amžiaus moksleiviams ir moksleivėms: įvairius megztinius, liemenes, sijonus, sarafanus. Mokyklinių uniformų gamyboje išskiriamos šios popiliariausios spalvos: įvairių atspalvių mėlyna, žalia, bordo, pilka ir juoda. Galime pagaminti ne tik minėtų spalvų, bet ir Jūsų pasrinktos spalvos, rašto bei tekstūros uniformą.

Unikalūs atskiriamieji ženklai. Išsiuvinėsime Jūsų mokyklos herbą ar emblemą, dėl ko Jūsų mokyklos uniforma ne tik išsiskirs, bet ir bus lengvai atpažįstama. Taip pat galime sukurti unikalias uniformos apdailos detales.

Užtikriname paslaugos tęstinumą. Bet kada prireikus pagaminsime papildomą uniformų vienetų skaičių esamiems bei naujiems moksleiviams.

 

Norėdami gauti pasiūlymą Jūsų mokyklos uniformai, kreipkitės į mus telefonu +37068210490  arba  el. paštu uniformos@savitasstilius.lt.

Slide 40
Slide 35
Slide 36
Slide 39
Slide 44
Slide 41
Slide 42
Slide 38
Slide 37
Slide 43
Slide 45
Dėl pasiūlymo kreipkitės į mus: tel.: +370 682 10490, el. paštu: uniformos@savitasstilius.lt