„Savitas stilius“ – tai vieta, kur gimsta originalūs, elegantiški, saviti rūbai!

Mokyklinės uniformos

MEGZTOS UNIFORMOS PRIVALUMAI

Patogu ir praktiška megztas rūbas nevaržo judesių, patogus dėvėti visą dieną, lengvai prisitaiko net ir pakitus kūno formoms.

Paprasta priežiūra - priešingai nei audinys, mezginys nereikalauja cheminio valymo, mažiau glamžosi. Pakanka skalbti namų sąlygomis, sutaupant laiko ir pinigų.

Kvėpuojantis rūbas - išskirtinė kokybiško trikotažo savybė – tai drėgmės sugėrimas ir oro pralaidumas. Mūsų atidžiai parenkamos medžiagos mokyklinių uniformų gamybai leidžia užtikrinti komfortą ir malonų dėvejimą.

 

IŠSKIRTINĖ MOKYKLINĖ UNIFORMA - GAUKITE PASIŪLYMĄ SAVO MOKYKLAI!

Gamintojo kaina. Esame trikotažo gamybos įmonė, todėl galime pasiūlyti geriausią kainą už kokybę.

Platus modelių ir spalvų pasirinkimas. Siūlome modelius bet kurio amžiaus moksleiviams ir moksleivėms: įvairius megztinius, liemenes, sijonus, sarafanus. Mokyklinių uniformų gamyboje išskiriamos šios popiliariausios spalvos: įvairių atspalvių mėlyna, žalia, bordo, pilka ir juoda. Galime pagaminti ne tik minėtų spalvų, bet ir Jūsų pasrinktos spalvos, rašto bei tekstūros uniformą.

Unikalūs atskiriamieji ženklai. Išsiuvinėsime Jūsų mokyklos herbą ar emblemą, dėl ko Jūsų mokyklos uniforma ne tik išsiskirs, bet ir bus lengvai atpažįstama. Taip pat galime sukurti unikalias uniformos apdailos detales.

Dydžiai pagal kiekvieną mokinį. Siūlome platų dydžių pasirinkimą bei galimybę nemokamai koreguoti gaminio bei rankovių ilgius kiekvienam moksleiviui individualiai. Nestandartiniams dydžiams taikome papildomą mokestį.

Atvyksime į Jūsų mokyklą. Nemokamai atvyksime į Jūsų mokyklą matuoti moksleivius, taip užtikrindami optimalų dydžių pasirinkimą bei greitą ir paprastą uniformos užsakymą.

Užtikriname paslaugos tęstinumą. Bet kada prireikus pagaminsime papildomą uniformų vienetų skaičių esamiems bei naujiems moksleiviams.

 

Norėdami gauti pasiūlymą Jūsų mokyklos uniformai, kreipkitės į mus telefonu +370 682 10490  arba  el. paštu uniformos@savitasstilius.lt.

Šiuo metu vykstame į uniformų matavimus visoje Lietuvoje!

Slide 40
Slide 35
Slide 36
Slide 39
Slide 44
Slide 41
Slide 42
Slide 38
Slide 37
Slide 43
Slide 45
Dėl pasiūlymo kreipkitės į mus: tel.: +370 682 10490, el. paštu: uniformos@savitasstilius.lt