„Savitas stilius“ – tai vieta, kur gimsta originalūs, elegantiški, saviti rūbai!

Taisyklės ir sąlygos

Taisyklės ir sąlygos
NAUDOJIMOSI INTERNETINE PARDUOTUVE TAISYKLĖS IR SĄLYGOS
(toliau – Taisyklės)

1. Bendrosios nuostatos:
1.1. Šios Taisyklės yra neatsiejama naudojimosi internetine parduotuve „www.savitasstilius.lt“ dalis.
1.2. Šios Taisyklės nustato UAB „Savitas stilius“ (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendrąsias tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę perkant-parduodant prekes internetinėje parduotuvėje „www.savitasstilius.lt“.
1.3. Įsigydamas prekes internetinėje parduotuvėje „www.savitasstilius.lt“, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas ir atšaukimas:
2.1. Pirkėjas turi būti registruotas internetinės parduotuvės „www.savitasstilius.lt“ vartotojas.
2.2. Pirkėjas turi pateikti būtinus duomenis (vardas, pavardė, pristatymo adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.) ir patvirtinti, kad susipažino ir sutinka su šiomis Taisyklėmis.
2.3. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas mygtuko paspaudimu patvirtina užsakymą, o Pardavėjas priima užsakymą išsiųsdamas pranešimą Pirkėjui el. paštu.
2.4. Dėl objektyvių priežasčių Pardavėjas turi teisę atšaukti Pirkėjo užsakymą apie tai informuodamas Pirkėją el. paštu ar telefonu.

3. Asmens duomenų tvarkymas ir apsauga:
3.1. Pirkėjas patvirtina, kad visi jo pateikti asmens duomenys yra teisingi.
3.2. Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo bei prekių pristatymo tikslais.
3.3. Pardavėjas užtikrina, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų renkami, tvarkomi ir saugomi, kaip tai apibrėžta Privatumo politikoje: https://www.savitasstilius.lt/lt/privatumo-politika/
3.4. Pirkėjas įsipareigoja savo registracijos ir kitų asmeninių duomenų neatskleisti tretiesiems asmenims.
3.5. Pirkėjas privalo atnaujinti savo registracijos duomenis jiems pasikeitus. Nurodžius neteisingus duomenis, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias išlaidas Pardavėjui.

4. Apmokėjimas:
4.1. Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių apmokėjimo būdų:
4.1.1. Naudojantis bankiniu pavedimu pervesti pinigus į UAB „Savitas stilius“ atsiskaitomąją sąskaitą banke.
4.1.2. Naudojantis mokėjimų sistema „Mokėjimai.lt“ pervesti pinigus į UAB „Savitas stilius“ atsiskaitomąją sąskaitą „Mokėjimai.lt“ sistemoje.
4.2. Tik gavęs apmokėjimą už prekes Pardavėjas pradeda formuoti prekių siuntinį.
4.3. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 24 valandas, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo- pardavimo sutarties. Apie tai Pardavėjas informuoja Pirkėją el. paštu.

5. Prekių pristatymas:
5.1. Pardavėjas, naudodamasis siuntų gabenimo tarnybos „DPD Lietuva“ paslauga, prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
5.2. Pristatymo terminas: Lietuvoje prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, nuo 8:00 iki 18:00 val. Prekės pristatomos tik darbo dienomis.
5.3. Pristatymo kaina: Lietuvoje, išskyrus Nidą ir Kuršių Neriją, pristatymo kaina 2.90 EUR. Pristatymo kaina į Nidą, Kuršių Neriją: 20.00 EUR.
5.4. Nemokamas pristatymas nuo 86.00 EUR. Nemokamo pristatymo sąlyga netaikoma, kai prekės pristatomos į Nidą, Kuršių Neriją.
5.5. Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
5.6. Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės.
5.7. Pirkėjas negali keisti prekių pristatymo adreso, kai siunta yra išvežta pristatymui. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai susitarus su kurjeriu, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą ir turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją, jei dėl to patyrė papildomas išlaidas.
5.8. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti. Tokiais atvejais kurjeris kartu su Pirkėju (arba Pirkėjo atstovu) užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą ir nurodo rastus pažeidimus.
5.9. Pirkėjui (arba Pirkėjo atstovui) priėmus siuntą ir pasirašius pristatymo patvirtinimą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.
5.10. Pirkėjui nepriėmus/neatsiėmus siuntos, galimas pakartotinis jos pristatymas Pirkėjo sąskaita.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas:
6.1. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjas turi teisę keisti prekę į kito dydžio, spalvos (jeigu yra norimas dydis, spalva) prekę arba atsisakyti su Pardavėju sudarytos prekės pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti prekę bei atgauti sumokėtus pinigus, esant šioms sąlygoms:
6.1.1. Pirkėjas per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos el. paštu e-shop@savitasstilius.lt arba info@savitasstilius.lt pateikia pranešimą dėl prekių keitimo arba grąžinimo su prašymu atgauti sumokėtus pinigus bei nurodo prekės (-ių) užsakymo numerį.
6.1.2. Prekė grąžinama originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokia buvo pristatyta Pirkėjui, nepraradusi prekinės išvaizdos, nepažeistomis etiketėmis. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekinės išvaizdos pakeitimais.
6.2. Pardavėjas per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo iš Pirkėjo dienos grąžina prekės kainą ir prekės pristatymo išlaidas, jeigu Pirkėjo grąžinta prekė atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus.
6.3. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę (-es), pirktą akcijos metu, Pirkėjui grąžinama pinigų suma, atitinkanti akcijos metu taikytą kainą.
6.4. Jeigu už prekę (-es) Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, jam grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kupono terminas lieka pradinis. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.
6.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamos prekės (-ių) ir negrąžinti pinigų, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytų terminų ir sąlygų.
6.6. Pirkėjas privalo padengti visas su prekės grąžinimu susijusias išlaidas.
6.7. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas gali reikalauti netinkamos kokybės (arba gautą ne tą) prekę (-es) pakeisti tinkamos kokybės preke (-ėmis), pekeisti prekės (-ių) dydį, modelį, pašalinti kitus trūkumus. Tokiu atveju prekės (-ių) grąžinimo ir pristatymo išlaidas dengia Pardavėjas.

7. Prekių kokybė:
7.1. Visų „www.savitasstilius.lt“ internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių duomenys nurodomi kiekvienos iš jų aprašyme.
7.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad „www.savitasstilius.lt“ internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių spalva, forma ar kiti parametrai neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

8. Baigiamosios nuostatos:
8.1. Šios Taisyklės neriboja Pirkėjo (vartotojo) teisių, nustatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
8.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti šias Taisykles. Galiojančiomis Taisyklėmis laikomos tos Taisyklės, kurios buvo pateiktos pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu.
8.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.